d-Systems

IT-teenused ja IT-lahendused Teie ettevõttele

logo

Osaühing d-Systems alustas tegevust 2012. aastal. Ettevõtte peamine tegevusala on süsteemihaldus – IT-infrastruktuuride projekteerimine, arendus ja haldamine.

Ühiskonna arenguga tähtsustatakse järjest rohkem informatsiooni säilivust, levikut ja leviku kiirust. Selline nähtus on muutnud arvutusmasinad paljudele inimestele igapäevasteks töövahenditeks, mille tulemusena on infotehnoloogia muutunud paljude ettevõtete äritegevuse lahutamatuks osaks. Ettevõtlus nõuab IT-lt kvaliteetseid lahendusi kiirelt ja võimalikult odavalt.

IT-teenused

Kasutades oma töökogemusi oleme välja toonud peamised probleemid IT-valdkonnast, millega puutuvad kokku kaasaegsed ettevõtted sõltumata nende tegevusalast. Enim nõutud IT-teenused on konsultatsioonid, serverite, arvutivõrkude ja andmebaaside haldus, andmete varundamine ja taastamine, turvaaudit ja infosüsteemide arendus. Põhjaliku ülevaate saab teenuste jaos.

IT-lahendused

Lisaks üldotstarbelistele teenustele pakume unikaalseid ja kõrge keerukusastmega lahendusi, mille juurutamisel järgime järgmisi prioriteete:

  • lahenduste kvaliteet, kohandatus ja paindlikkus;
  • turvalisus;
  • ühildavus ja laienemisvõimaluste rohkus;
  • juurutamise kiirus.

Kõige populaarsemad IT-lahendused on marsruutimine, VPN, virtualiseerimine, veebirakenduste majutus, e-postimajutus ja digitaalne telefoniside (VoIP). Põhjaliku ülevaate saab lahenduste jaos.

Erinevalt paljudest konkureerivatest ettevõtetest eelistame lahendusi, mis põhinevad avatud lähtekoodiga tarkvaral.